-5%










Намет двомісний Tramp ROCK 2 (V2) експедиційний з зовнішніми дугами (Niz12917)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет 2 місний Tramp ROCK 2 (V2) експедиційний із зовнішніми дугами
Двомісна експедиційний намет Tramp Rock 2 (V2) c двома входами і двома тамбурами.
Три зовнішні дуги забезпечують виняткову стійкість намети до сильних вітрів, снігу і дощу.
Перевага використання в конструкції намети зовнішніх дуг:
- Зручність установки під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, яка залишається сухою).
- Можливість значно швидше складати і ставити сухий намет — досить дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
- Конструкція намету більш вітростійка, ніж класичний намет з дугами" всередині за рахунок більш сильного натягу тенту і жорсткої фіксації дуг.
- Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсат швидше скочується по його внутрішній поверхні, чи не затікає в спальний відсік.
- Завдяки весняному розташуванню дуг простір між шарами намети стає більше за рахунок чого поліпшується вентиляція і знижується кількість конденсату.
Забезпечена сніжною спідницею.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм і зимові походи.
Час використання: весна-літо-осінь-зима.
Особливості:
- Підвищена вітро- і снігостійкість.
- Конструкція: двошаровий" півсфера"
- Розташування дуг: 3 зовнішнє, над тентом
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній обсяг тамбура, підвищує вітростійкість намету.
- Два входи, два тамбури
- Два вентиляційних вікна з можливістю відкриття зсередини намети
- Світловідбиваючі відтягнення і елементи на вентиляції
- Все шви проклеєні
- Снігова спідниця
- Комплектується 3-хграннимі кілочками яскравого кольору
- Ідеальна для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах.
Характеристики намету 2-місного Tramp ROCK 2 (V2) експедиційного:
- Тип: Експедиційний намет
- Кількість місць: 2
- Вага намету: 4,3 кг
- Розміри: 300х220x120 см
- Кількість входів: 2
- Матеріал каркаса: ALU 7006 8,5 мм
- Матеріал дна: 100% поліестер 75D / 190T 10000 мм в ст
- Матеріал тенту: 100% поліестер 75D / 190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
- Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Кілочки: алюмінієві
- Розмір в упаковці: 20 x 47 x 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Вогнетривке просочення, Тамбур |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 4.3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 47 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.3 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 300 х 220x120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Алюміній 7006 |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T RipStop, PU 8000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Колір: Сірий, Алюмінієві кілочки |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 9 855 ₴


