-5%










Тримісний намет Tramp ROCK 3 (V2) TRT-028 Grey (Niz12922)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Tramp ROCK 3 (V2) TRT-028 Grey
Намет Rock 3 від Tramp ідеальна для серйозних туристичних походів у будь-яку пору року та будь-яких погодних умов.
Намет орієнтований на тривалі експедиції, у тому числі у складних погодних умовах.
Чудові характеристики матеріалів, надійні конструкції, перевірені в різних умовах, міцні алюмінієві дуги – ось те, що потрібне справжньому мандрівнику!
Особливості:
- Алюмінієвий каркас
- Снігова спідниця
- Двошаровий намет з двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Великий місткий тамбур
- Два вентиляційні клапани
- Усі шви проклеєні
- Входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
Характеристики:
- Сірий колір
- Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм та зимові походи
- Час використання: весна-літо-осінь-зима
- Тип: експедиційний намет
- Кількість входів: 2
- Кількість місць: 3
- Вага намету:4.6 кг
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.6 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 330 х 220x130 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Алюміній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T RipStop, PU 8000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Колір: Сірий, Алюмінієві кілочки |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 11 185 ₴


