-5%






Намет чотиримісний Tramp ROCK 4 (V2) експедиційний з зовнішніми дугами (Niz12924)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка 4 місцева Tramp ROCK 4 (V2) експедиційна із зовнішніми дугами
Три зовнішні дуги забезпечують виняткову стійкість намети до сильного вітру, снігу і дощу.
Перевага використання в конструкції намети зовнішніх дуг:
- Зручність установки під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, яка залишається сухою).
- Можливість значно швидше складати і ставити суху намет— досить дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
- Конструкція намету більш вітростійка, ніж класична намет з дугами" всередині" ;, за рахунок більш сильного натягу тенту і жорсткої фіксації дуг.
- Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсат швидше скочується по його внутрішній поверхні, чи не затікає в спальний відсік.
- Завдяки весняного розташуванню дуг простір між шарами намети стає більше за рахунок чого поліпшується вентиляція і знижується кількість конденсату.
Забезпечена сніжної спідницею.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги— ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм і зимові походи.
Час використання: весна-літо-осінь-зима.
Особливості:
- Підвищена вітро і сніго стійкість.
- Конструкція: двошаровий" півсфера"
- Розташування дуг: 3 зовнішнє, над тентом
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній обсяг тамбура, підвищує ветроустойчивость і ветрообтекаемость намети.
- Два входу два тамбура
- Два вентиляційних вікна з можливістю відкриття зсередини намети
- Світловідбиваючі відтягнення і елементи на вентиляції
- Все шви проклеєні
- Снігова спідниця
- Комплектується 3-хграннимі кілочками яскравого кольору
- Ідеальна для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах.
Характеристики експедиційної намети чотиримісній Tramp ROCK 4 (V2):
- Тип: Експедиційна намет
- Кількість місць: 4
- Вага палатки: 5,1 кг
- Розміри: 400х220x140 см
- Кількість входів: 2
- Матеріал каркаса: ALU 7006 8,5 мм
- Матеріал дна: 100% поліестер 75D / 190T 10000 мм в ст
- Матеріал тенту: 100% поліестер 75D / 190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
- Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Кілочки: Алюмінієві
- Розмір в упаковці: 20x47x23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.1 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 400 х 220x140 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Алюміній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T RipStop, PU 8000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Колір: Сірий, Алюмінієві кілочки |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 11 914 ₴

