-9%


Туристический тент Tramp Lite Tent TLT-034 Green (N113536)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристический тент Tramp Lite Tent TLT-034 Green
Sol Tent Green — это удобный тент со стойками, который прост в установке и не занимая много места, способен предоставить путешественникам просторное внутреннее пространство.
Данная модель станет идеальным решением для отдыха на воздухе в летнее время и с легкостью спасет Вас от легкой непогоды или жаркого солнца.
Характеристики:
- Материал тента: 100% полиэстер 75D/190T Dry Tech WR PU 2000
- Каркас: сталь 16 мм
- Размер: 440 x 440 см
- Вес: 3.9 кг
- Высота стоек: 230 см
- Цвет: зеленый
Комплектация:
- Тент
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 440 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.9 |
| Габарити | 440 x 440 x 230 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній, сталь 16 мм |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 100% поліестер з покриттям Dry Tech |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 2 082 ₴

