




Туристичний тент Tramp Lite Tent TLT-011 Orange (N113537)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Туристичний тент Tramp Lite Tent TLT-011 Orange
Дана модель стане ідеальним рішенням для відпочинку на повітрі в літній час і з легкістю врятує Вас від легкої негоди або жаркого сонця. Тент Tramp Lite Tent Orange (TLT-011) має спеціальне просочення, що захищає його від ультрафіолетового випромінювання, вітру, дощу і перешкоджає поширенню вогню.
Тент Tramp Lite Tent - це зручний тент із стійками, який простий в установці і не займаючи багато місця, здатний надати мандрівникам просторе внутрішнє простір. Конструкція тенту влаштована таким чином, що забезпечується максимальне поглинання сонячних променів і утворюється постійна тінь незалежно від розташування моделі.
Характеристики:
- Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Dry Tech WR PU 3000
- Каркас: сталь 16 мм
- Розмір: 440 x 440 см
- Вага: 2.3 кг
- Висота стійок: 230 см
- Колір: помаранчевий
Комплектація:
- Тент
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 440 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Габарити | 440 x 440 x 230 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній, сталь 16 мм |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Dry Tech WR PU 3000 |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 2 082 ₴



