


Намет-тент Tramp Lite Mosquito TLT-035.06 Blue (N113539)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Намет-тент Tramp Lite Mosquito TLT-035.06 Blue
Tramp Lite Mosquito являє собою великий шестигранний кемпінговий тент-намет на міцному сталевому каркасі. Якщо вам в поході необхідно десь розмістити кухню або їдальню кают-компанію для збору мешканців туристичного табору, дана модель – ідеальний варіант.
Розмір намету 3.5 метра на 4.7, висота — 2.25 метра, що дозволяє стояти високому дорослій людині в повний зріст не згинаючись. Тент оснащений по периметру протимоскітною сіткою, завдяки чому ви будете надійно укриті від докучливих комах. У літню спеку Mosquito чудово вентилюється.
Швы хорошо загерметизированы термоусадочной лентой, что обеспечивает защиту от влаги. Поэтому даже в случае дождя ваш шатер совершенно не пострадает. Материал, из которого изготовлен тент, пропитан специальным составом, предотвращающим распространение огня. Тент-шатер прочно крепится к металлическим стойкам, расположенным по периметру и имеет два входа.
Для установки или разборки тента Mosquito вам понадобится минимум времени. Конструкция каркаса не предусматривает изгибаемых элементов, которые со временем имеют свойство разрушаться.
Особенности:
- Палатка-шатер с двумя входами
- Тент оборудован юбкой
- Зручні великі розміри
- Протимоскітна сітка і убирающаяся захист від дощу
- Ідеальний для відпочинку на відкритому повітрі в літній час, рятують від легкої негоди, сонця і комах
Характеристики:
- Тент: 100% Поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм ст. ст.
- Каркас: сталь 16 мм
- Вага: 9.5 кг
- Розмір: 370 х 430 х 225 см
- Колір: синій
Комплектація:
- Тент
- Каркас
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Намет |
| Колір | Синій |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 370 см |
| Ширина | 430 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.5 |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Габарити | 370 х 430 х 225 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Сталь 16 мм |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм ст. ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 8 811 ₴

