-5%










Намет двомісний двошаровий Tramp Sarma V2 TRT-030 (Niz00056)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет двомісний двошаровий Tramp Sarma V2 TRT-030
Двомісний намет експедиційного класу Tramp SARMA 2 (V2). Завдяки особливій конструкції каркаса (дуги перетинаються в двох точках) модель має підвищену стійкість до вітру, снігу і дощу. Призначена для використання в найсуворіших погодних умовах.
Призначення: альпінізм, гірський і піший туризм, вело походи і мото подорожі.
Час використання: зима, весна літо і осінь.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами і 2 тамбурами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Два вентиляційних клапани з можливістю відкриття зсередини намету
- Двері дубльовані антимоскітною сіткою
- Всі шви проклеєні
- Сітловідбивальні відтяжки і елементи на вікнах вентиляції
- Захисна спідниця від вітру і снігу
- Комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору
Характеристики:
- Вага: 3,1 кг
- Розміри: 260 * 222 * 102
- Тент: 100% поліестер 75D / 190T Diamond Ripstop PU, 8000 мм в ст
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
- Каркас: сплав ALU 7006 8,5 мм
- Розмір в упаковці: 17x46x17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 2.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 102 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 222 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Длина в упаковке | 46 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.9 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 190T Polyester 'дихаючий |
| Габарити | 260 х 222 х 102 |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% дихаючий поліестер |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Колір: Сірий, Каркас: дюралюмінієвий сплав 7001-Т6 |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 8 568 ₴

