




Двомісний намет Tramp Sputnik 2 (V2) TRT-047.08 (Niz00053)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Tramp Sputnik 2 (V2) TRT-047.08
Гранично легкий одношаровий намет Tramp Sputnik 2 з одним входом.
В якості каркаса використовуються будь-які телескопічні палиці. Всі шви намету проклеєні.
Ідеальна для серйозних туристичних походів у будь-який час року і будь-яких погодних умовах
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop, 8000 мм в ст
- Дно: 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст
- Каркас: дюралюмінієвий сплав 7001-Т6
- Вага 0.95 кг
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 0.95 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.95 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер RipStop |
| Габарити | 200 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | сплав ALU 7006 8.5 мм |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Колір: Сірий, Дюралюмінієвий сплав 7001-Т6 |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 3 665 ₴



