-7%










Двомісний намет Tramp Lite Hunter 2 UTLT-008 (Niz12938)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Tramp Lite Hunter 2 UTLT-008
Двомісний намет Tramp Lite Hunter 2 з двома входами для професійних мисливців рибалок та туристів. Входи намету закриті москітними сітками. Призначена для походів полювання та риболовлі у весняний, літній та осінній час.
Особливості:
- Двошаровий намет камуфляжного забарвлення з двома входами
- Входи спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Додаткова консольна дуга збільшує внутрішній обсяг намету, вітростійкість та розміри тамбурів.
- Два збільшені тамбури
- Два вентиляційні клапани, всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст.
- Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм ст.
- Каркас: фіберглас 7.9 мм
- Вага: 3.44 кг
- Розмір: 290 х 150 х 120 см
- Розмір в упаковці: 20x57x16 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Антимоскітна сітка, Проклеєні шви |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 3.44 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 57 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Намети |
| Вага (кг) | 3.44 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Новий, б/в | Новий |
| Габарити | 290 х 150 х 120 см. |
| Колір | Зелений |
| Місткість | Двомісні |
| Конструкція | Двошарові |
| Стать | Армований терпаулинг 10000 мм ст. ст. |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Наявність тамбура | Так |
| Каркас | Фіберглас 7.9 мм |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
- Ціна: 4 245 ₴





