-7%




Тримісний намет Tramp Lite Hunter 3 TLT-001.11 (Niz12937)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Tramp Lite Hunter 3 TLT-001.11
Тримісний намет Tramp Lite Hunter 3 камуфляжного забарвлення з двома входами для професійних мисливців рибалок та туристів. Входи намету закриті москітними сітками. Призначена для походів полювання та риболовлі у весняний, літній та осінній час.
Особливості:
- Двошаровий намет камуфляжного забарвлення з двома входами
- Входи спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Додаткова консольна дуга збільшує внутрішній обсяг намету, вітростійкість та розміри тамбурів.
- Два збільшені тамбури
- Два вентиляційні клапани, всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм у ст.
- Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм у ст.
- Каркас: фіберглас 7.9 мм
- Вага: 3.5 кг
- Місткість: 3 чол
- Розмір в упаковці: 20 x 57 x 16 см
- Розмір: 320 х 220 х 120 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 320 см |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 320 х 220 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас 7.9 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований терпаулинг 10000 мм в ст. |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 4 646 ₴

