-7%




Тримісний намет Tramp Lite Tourist 3 TLT-002 (Niz12935)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Tramp Lite Tourist 3 TLT-002
Туристична тримісний намет Tramp Lite Tourist 3 призначена для аматорських походів і тривалих подорожей в теплу пору року. Модель чудово вентилюється дякуючи 2 симетрично розташованим великим входів намет і системі вентиляційних вікон. Час використання: з травня по вересень.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Два симетрично розташованих тамбура увеличеного розміру
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Два вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
- Внутрішня намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: армований терпаулинг 10000 мм ст. ст.
- Каркас: фіберглас 7,9 мм
- Вага: 3.54 кг
- Розміри: 320 х 210 х 120 см
- Розмір в упаковці: 54 х 16.5 х 16.5 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 320 см |
| Ширина | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.54 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 320 х 210 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас 7.9 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований терпаулинг 10000 мм ст. ст. |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 4 037 ₴

