-7%






Трехместная палатка Totem Apache 3 TTT-023 (Niz12926)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трехместная палатка Totem Apache 3 TTT-023
Однокомнатная трехместная кемпинговая палатка Totem Apache. Просторный высокий тамбур с 2 входами и смотровым окном в торцевой стенке.
Внешние дуги позволяют комфортно ставить и собирать палатку во время дождя, а так же использовать ее как отдельный павильон, кают-компанию или кухню.
Особенности:
- Внешние дуги
- 2 входа в табур и смотрове окно в его торцевой стенке
- Двухслойная кемпинговая палатка с одним входом и большим тамбуром
- Вход в спальное отделение продублирован москитной сеткой
- Одне велике спальне відділення
- Два великих вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в ст
- Внутрішня намет: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
- Дно: армований терпаулинг 10000 мм в ст
- Каркас: фіберглас 11 мм+ сталь 16 мм
- Розмір: 310 x 180 x 190 см
- Вага: 5.2 кг
- Розмір в упаковці: 18 x 61 x 22 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Антимоскітна сітка, Тамбур, Вентиляційні вікна |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.2 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T |
| Габарити | 310 x 180 x 190 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас 11 мм+ сталь 16 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований терпаулинг 10000 мм в ст. |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 5 474 ₴

