-10%






Намет двомісний Totem Bluebird (v2) UTTT-015 (N002264)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет туристичний одношаровий Totem Bluebird (v2) UTTT-015
Універсальний намет Totem Bluebird - універсальна модель, при створенні якої було враховано досвід та практику багатьох поколінь мандрівників. Такий намет виявиться корисним для нетривалих походів вихідного дня, риболовлі та відпочинку на природі.
Намет можна встановлювати або на сталевих стійках (входять в комплект) або на трекінгових палицях, або розтягувати за стовбури дерев.
Особливості намету Totem:
- Легкий одношаровий намет.
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою.
- Великий вентиляційний клапан.
- Усі шви проклеєні.
- Ідеально підійде для туристичних походів у весняний, літній та осінній час.
Характеристики намету Totem:
- Тент: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм. ст.
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм. ст.
- Каркас: сталь 16 мм
- Вага 1,5 кг
- Розмір: 205 х 120 х 100 см
- Розмір в упаковці: 11 х 64 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Квадратна |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 100 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 64 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| Висота в упаковці | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Намети |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити | 205 x 120 x 100 см |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Місткість | Двомісні |
| Конструкція | Одношарові |
| Стать | Терпаулинг |
| Наявність тамбура | Немає |
| Каркас | Внутрішній |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
- Ціна: 1 491 ₴

