-8%






Тримісний намет Totem Carriage TTT-016 (Niz12931)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Totem Carriage TTT-016
Універсальна тримісний намет Totem Carriage 3 — трехдуговая модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром збільшеної довжини і одним входом.
- Вресмя використання: 3 сезону: весна, літо, осінь
- Призначення: нескладні походи, риболовля, відпочинок на природі
Особливості:
- Великий подовжений місткий тамбур з 2 входами
- Вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою
- Двошарова конструкція
- Два вентиляційних клапана
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тип: Універсальна намет
- Кількість місць: 3
- Вага намету: 3.6 кг
- Розміри: 430 x 210 x 125 см
- Матеріал каркаса: фіберглас 8.5 мм
- Матеріал дна: армований терпаулинг 10000 мм в ст
- Матеріал тенту: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в ст
- Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Антимоскітна сітка, Тамбур |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.6 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T |
| Габарити | 430 x 210 x 125 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен (терпаулинг) |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 4 005 ₴

