-5%




Чотиримісний намет Totem Catawba 4 (V2) TTT-024 (Niz12921)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісний намет Totem Catawba 4 (V2) TTT-024
Просторий однокімнатний кемпінговий намет Totem Catawba. Великий спальний відсік збільшеної площі. Тамбур з 2 входами та вікнами на дверях. Щодо невелика вага.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з одним входом і великим тамбуром
- Вхід у спальне відділення продубльований москітною сіткою
- Одне велике спальне відділення
- Два великі вентиляційні вікна
- Усі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм
- Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає 68D/68D 190T
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм у ст.
- Каркас: фіберглас 11 мм+ сталь 16 мм
- Розмір: 440 x 210 x 185 см.
- Вага: 6.2 кг
- Розмір в упаковці: 20 x 62 x 26 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 185 см |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.2 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T |
| Габарити | 440 x 210 x 185 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен (терпаулинг) |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 6 662 ₴

