-5%




Чотиримісний намет Totem Hurone 4 (V2) TTT-025 (Niz12918)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісний намет Totem Hurone 4 (V2) TTT-025
Чотиримісний кемпінговий двокімнатний намет Totem Hurone. Розділена на 2 окремих житлових відсіки просторим наскрізним тамбуром де можна зручно розмістити речі, зібратися з друзями в негоду і навіть розмістити кемпінговий стіл і кілька стільців. Висота тамбура 200 см дозволяє вільно стояти на весь зріст. Оптимальне рішення для компанії з 4 осіб або для сімейного відпочинку — ви зможете розмістити дітей в окремій кімнаті, але при цьому цілком їх контролюючи.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з двома входами і великим тамбуром
- Входи всіх спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Два спальних відділення
- Два великих вентиляційних вікна в торцевих стінках
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в ст
- внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
- Дно: армований терпаулинг 10000 мм в ст
- Каркас: Fiberglass 11 мм + сталь 16 мм
- Розмір: 490 x 220 x 200 см
- Вага: 7.3 кг
- Розмір в упаковці: 20 x 62 x 26 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Оливковий |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.3 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 490 x 220 x 200 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Зовнішній Матеріал: Фіберглас 7.9 мм |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен (терпаулинг) |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 7 120 ₴

