-8%






Тримісний намет Totem Indi 3 TTT-018 (Niz12928)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Totem Indi 3 TTT-018
Універсальний тримісний намет Totem Indi — тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром і одним входом.
- Час використання: 3 сезони: весна, літо, осінь
- Призначення: нескладні походи, риболовля, відпочинок на природі
Особливості:
- Великий місткий тамбур
- Вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою
- Двошарова конструкція
- Два вентиляційні клапани
- Усі шви проклеєні
Характеристики:
- Тип: Універсальний намет
- Кількість місць: 3
- Вага намету: 2.9 кг
- Розміри: 210 х 280 х 120 см
- Кількість входів: 1
- Матеріал каркасу: Fiberglass 7.9 мм
- Матеріал дна: армований терпаулінг 10000 мм у ст.
- Матеріал тенту: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм
- Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий polyester 68D/68D 190T
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Антимоскітна сітка, Тамбур |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 60 см |
| Длина в упаковке | 15 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.9 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 280 x 210 x 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Зовнішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен (терпаулинг) |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 3 694 ₴

