-9%






Двухместная палатка Totem Tepee TTT-020 (N008944)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двухместная палатка Totem Tepee TTT-020
Универсальная палатка Totem Tepee 2+1.
- Легкая летняя палатка с одним входом и небольшим тамбуром
- Вместимость: 2+1
- Назначение: для несложных коротких походов и отдыха на природе
- Время использования: с мая по сентябрь
Особенности:
- Двухслойная палатка
- Вход спального отделения продублирован москитной сеткой
- Два вентиляционных клапана
- Все швы проклеены
Характеристики:
- Материал тента: 100% полиэстер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в ст
- Внутренняя палатка: 100% дышащий полиэстер 68D/68D 190T
- Дно: армированный терпаулинг 10000 мм в ст
- Розміри: 230 x 220 x 120 см
- Каркас: Fiberglass 7.9 мм
- Вага: 2.3 кг
- Розмір в упаковці: 15 x 58 x 15 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 230 x 220 x 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Зовнішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен (терпаулинг) |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 893 ₴

