-9%




Двомісний намет Totem Trek TTT-021 (Niz12927)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Totem Trek TTT-021
Універсальний намет Totem Trek.
- Двомісна легка літня намет з одним входом і невеликим тамбуром
- Призначення: для нескладних коротких походів і відпочинку на природі
- Час використання: з травня по вересень
Особливості:
- Двошарова намет
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Два вентиляційних клапана
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
- Матеріал тенту : 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в ст
- Внутрішня намет: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
- Дно: армований терпаулинг 10000 мм в ст
- Розміри : 210 х 170 х 110 см
- Каркас: Fiberglass 7.9 мм
- Вага: 2 кг
- Розмір в упаковці: 14 x 52 x 13 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 170 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 13 см |
| Длина в упаковке | 52 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 210 x 170 x 110 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Зовнішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен (терпаулинг) |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 759 ₴

