


Кемпинговый тент Totem Privat TTT-022 (душ/туалет) (N004538)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кемпинговый тент Totem Privat TTT-022 (душ/туалет)
Кемпинговый тент Totem Privat для установки душа или туалета. Может использоваться во время кемпингового отдыха, на даче и на различных выздных мероприятиях под открытым небом.
Особенности:
- Два вентиляционных окна в куполе
- Два сетчатых кармана для туалетных принадлежностей
- Съемный пол из терпаулинга
Характеристики:
- Материал тента: 100% полиэстер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в ст
- Дно: армированный терпаулинг 10000 мм в ст
- Размеры: 150 x 150 x 225 см
- Каркас: Fiberglass 9.5 мм
- Вес: 2.3 кг
- Розмір в упаковці: 12 x 68 x 12 см
Комплектація:
- Кемпінговий тент
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Місткість | Одномісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 150 х 150 х 225 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас 9,5 мм |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Терпаулинг, знімний |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
| Форма | Будиночок |
| Кількість входів | 1 |
| Каркас намету/тенту | Внутрішній |
| Довжина в упаковці | 68.0 |
| Висота в упаковці | 12.0 |
| Ширина в упаковці | 12.0 |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Висота | 225 |
| Сезон | Демисезон |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Розміри | |
| Довжина | 150 |
- Ціна: 2 955 ₴

