




Рюкзак туристичний Tramp TRP-044 Ragnar 75+10 л Green (Niz12849)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак туристичний Tramp TRP-044 Ragnar 75+10 л Green
Універсальний туристичний рюкзак Tramp Ragnar об'ємом 75+10 літрів для пішохідних і гірських походів (треккингов), тривалих експедицій і альпіністських сходжень різної складності. Надійна, ретельно продумана і місткий за обсягом модель сучасного туристичного рюкзака. Конструкція рюкзака розроблена з урахуванням досвіду та рекомендацій професійних туристів і досвідчених мандрівників.
Особливості:
- точно регулируемая по высоте под рост пользователя подвеска рюкзака системы T-Stairs
- прочный и легкий алюминиевый II-образный каркас перераспределяет нагрузку с плечей и позвоночника на набедренный пояс
- спинка рюкзака с продуманной эргономичной системой подушек с вентиляционными каналами комфортно и плотно сидит на спине и обеспечивает отличную вентиляцию со всех сторон
- регулируемые по высоте широкие и мягкие анатомические лямки с грудной стяжкой
- регулируемый по высоте верхний клапан с большим верхним наружным карманом на молнии и 4 точками крепления (пластиковые однощелевки под стропы или реп-шнур) для наружного размещения дополнительного груза (куртки, чехла для карты) наверху рюкзака
- компресионная стяжка на входе-тубусе в основное отделение
- встроенный карман для питьевой системы и выход для шланга гидратора из основного отсека
- дополнительный вход на молнии для быстрого доступа в основной отсек рюкзака на правой боковой стенке
- глубокий вертикальный наружный карман на молнии на передней стенке
- по 2 бічні компресійні стяжки збільшеної довжини на засувках-фастексах для зовнішнього кріплення додаткового вантажу до бічних стінок рюкзака
- 2 вантажні стропи-стяжки на засувках-фастексах для зовнішнього кріплення додаткового вантажу (намети, ковдри) до центральної зовнішньої частини рюкзака
- 2 пари петель для зовнішнього кріплення трекінгових палиць або льодорубів
- 2 вантажні стропи-стяжки на засувках-фастексах для зовнішнього кріплення додаткового вантажу (намети, ковдри) на нижній зовнішній частині рюкзака
- доступ в нижню частину основного відділення (підвал)
- 2 глибоких еластичних нижніх бокових кишені
- широкий і щільно прилягає анатомічний вантажний пояс з 2 кишенями на блискавці
- вбудований дощовий чохол (rain-cover) знаходиться в спеціальну кишеню на "блискавці" в дні рюкзака
- внутрішня горизонтальна перегородка на блискавці, при бажанні дозволяє відокремити нижню частину (підвал) рюкзака від основного відсіку
- посилене дно
Характеристики:
- Матеріал: Nylon Rip-Stop 600D+420D
- Об'єм: 85 л
- Колір: Green
- Розміри: 80 x 35 x 26 см
- Вага: 2.275 кг
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3000 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 26 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Бічні |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 85 л |
| Особливості рюкзака | Грудна стяжка, Регульована спина, Бічна стяжка, Поясний ремінь |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.275 |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Поліестер 420D HONEY COMB Rip-Stop |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 85 літрів |
| Розміри | 80 x 35 x 26 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 5 522 ₴


