




Рюкзак Tramp TRP-037 Clever 25 л Gray (Niz00048)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Tramp TRP-037 Clever 25 л Gray
Рюкзак міський Tramp Clever з стильного і популярного матеріалу з фактурою натуральної тканини на 25 літрів на 3 відділення з вбудованим відділенням по 15 дюймовий ноутбук.
Якісне і недороге рішення для учнів, студентів і офісних працівників.
Особливості конструкції:
- Посторное основне відділення з посиленим захисним відділенням для ноутбука (діагональ 15)
- Друге відділення з вбудованим карманчикоморганайзером, і додатковою кишенею на блискавці
- Маленький вертикальний кишеня для дріб'язку на фронтальній стінці
- М'яка комфортна вентильована спинка з багатошарової сітки
- М'які регульовані лямки анатомічної форми
- 2 бічних зовнішніх кармна з сітки
- Бічні компресионные стяжки рюкзака
- Зручна м'яка ручка у верхній частині рюкзака для перенесення в транспорті
- Посилене дно
Характеристики
- Матеріал: Поліестер 600 DPU
- Об'єм: 25 л
- Стан: Новий
- Колір: сірий
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1200 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Міські |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм рюкзака | 25 літрів |
| Розміри | 47 x 32 x 18 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 438 ₴



