-10%




Сумка на пояс Tramp TRP-008.01 SASHBAG Red (Niz12853)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс Tramp TRP-008.01 SASHBAG Red
Невелика поясна сумка. Легка і ергономічна модель. Підходить як для повсякденного використання, так і для походів, подорожей, занять бігом і скандинавською ходьбою.
Особливості:
- Три основних кишені на блискавках
- Бічні сітчасті кишеньки.
Характеристики:
- Матеріали: Поліестер Honeycomb 600D Ripstop
- Розмір: 20 х 21 х 10 см
- Вага: 0.3 кг
- Колір: Red
Комплектація:
- Поясна сумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Наявність поясного ременя | Так |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 20 х 21 х 10 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 684 ₴

