-9%


Тент похідний Tramp TRT-104.04 Tent 3x3 з набором стійок Blue (N113797)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент похідний Tramp TRT-104.04 Tent 3x3 з набором стійок Blue
Тент Tramp Tent — ідеальний захист від дощу і сонця. Для запобігання розривів тенту, кути посилені вставками з міцної тканини
Характеристики:
- Повний комплект відтяжок.
- Матеріал каркаса: 2 сталеві стійки, по 3 метри.
- Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в ст.
- Розмір: 300 x 300 див.
- Вага: 2.5 кг
- Стан: Новий
Комплектація:
- Тент похідний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Габарити | 300 х 300 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | 2 сталеві стійки, по 3 метри |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
- Ціна: 2 163 ₴

