




Палатка двухместная Bestway 68084 Cool Dome 2 (N011645)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка двухместная Bestway 68084 Cool Dome 2
Палатка двухместная Bestway 68084 Cool Dome 2 изготовлена из плотного, водонепроницаемого материала. Однослойная, нету внешнего слоя (тента).
Оснащена внутренним карманом для хранения личных вещей.
Имеет механический тип сборки, что предполагает установку шатра, дуг и колышков.Рассчитана на 2 человек.
Особенности:
- Внутренний карман для хранения личных вещей;
- Однослойная (не имеет тента, внешнего слоя):
- Простота конструкции и установки;
- Минимальное место для установки;
Характеристики:
- Матеріал: тканина: 190T поліестер з покриттям PU300mm:
- Водонепроникність: 300 мм водяного стовпа
- Тип складання: механічна (установка намету, тенту, дуг і кілочків);
- Кількість місць: 2-х місцева;
- Розмір: 205 х 145 х 100 см;
- Розмір спального місця): 205 х 145 см;
- Вага: 1.5 кг
- Колір: блакитний
Комплектація:
- Намет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 300 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 145 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Місткість | Двомісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал | 190T поліестер PU300mm |
| Наявність тамбура | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Розмір | 205 х 145 х 100 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 969 ₴


