




Намет тримісний Bestway 68088 Cool Ground (N011644)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет тримісний Bestway 68088 Cool Ground
Намет тримісний Bestway 68088 Cool Ground виготовлений з високоякісного поліестеру. Одношарова, не має тенту.
Механічний тип складання дозволяє швидко і просто розкладати та складати намет.
Оснащена внутрішньою кишенею для зберігання особистих речей. Розрахована на 3 особи.
Особливості:
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- Одношарова (не має тенту, зовнішнього шару):
- Простота конструкції та встановлення;
- Мінімальне місце для встановлення;
Характеристики:
- Матеріал: тканина 190T поліестер із покриттям PU600mm:
- Водонепроникність: 600 мм водяного стовпа:
- Тип збирання: механічна (установка намету, тенту, дуг та кілочків);
- Кількість місць: 3-місна;
- Розмір: 210 х 210 х 120 см;
- Розмір (спального місця): 210 х 210 см;
- Вага: 2.7 кг.
- Колір блакитний
Комплектація:
- Намет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Навіс |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 2.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 600 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.7 |
| Місткість | Тримісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал | 190T поліестер PU600mm |
| Наявність тамбура | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Розмір | 210 х 210 х 120 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 848 ₴





