




Чотиримісна намет Bestway 68087 Cool Mount (N114742)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісна намет Bestway 68087 Cool Mount
Чотиримісний намет Bestway 68087 Cool Mount виготовлена з вогнезахисного і водонепроникного матеріалу. Одношарова, не має тенту. Обтічна структура забезпечує стійкість намети у вітряну погоду.
Оснащена внутрішньою кишенею для зберігання особистих речей.
Напівавтоматична, дуже легко розкладається і складається. Розрахована на 4 чоловік.
Особливості:
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- Обтічна структура забезпечує стійкість при вітрі;
- Висока щільність матеріалу;
- Вогнезахисна тканину;
- Одношаровий намет (не має тенту, зовнішнього шару):
- Простота конструкції і установки;
- Мінімальне місце для установки;
Характеристики:
- Матеріал: тканина 190T поліестер з покриттям PU300mm:
- Водонепроникність: 2000 мм водяного стовпа
- Тип складання: напівавтоматична
- Водонепроникні шви
- Кількість місць: 4-х місна;
- Розмір: 240 х 210 х 100 см;
- Розмір спального місця): 240 х 210 см;
- Вага: 2.3 кг
- Цвеи: блакитний
Комплектація:
- Намет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 210 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал | 190T поліестер PU300mm |
| Наявність тамбура | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Розмір | 240 х 210 х 100 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 794 ₴

