Акция
-7%










Двомісна Палатка Bestway 68086 Cool Mount (N011642)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісна Палатка Bestway 68086 Cool Mount
Двомісна Палатка Bestway Cool Mount 68086 виготовлена з щільного, вогнезахисного і водонепроникного матеріалу. Одношарова, що не має зовнішнього шару (тенту). Обтічна, що гарантує стійкість під час вітру.
Оснащена внутрішньою кишенею для зберігання особистих речей.
Напівавтоматична, досить легко розкладається і складається.
Розрахована на 2 чоловік.
Особливості:
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- Обтічна структура, яка забезпечує стійкість при вітрі;
- Висока щільність матеріалу;
- Вогнезахисна тканину;
- Одношаровий намет (не має тенту, зовнішнього шару):
- Простота конструкції і установки;
- Мінімальне місце для установки;
Характеристики:
- Матеріал: тканина 190T поліестер з покриттям PU300mm;
- Водонепроникність: 2000 мм водяного стовпа;
- Тип складання: напівавтоматична;
- Водонепроникні шви;
- Кількість місць: 2-х місцева;
- Розмір: 235 х 145 х 100 см;
- Розмір спального місця): 235 х 145 см;
- Вага: 1,9 кг
- Колір : блакитний
Комплектація:
- Намет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 1.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 235 см |
| Ширина | 145 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.9 |
| Місткість | Двомісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал | 190T поліестер PU300mm |
| Наявність тамбура | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Розмір | 235 х 145 х 100 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 068 ₴


