




Двомісна Палатка Bestway 68089 Active Base (N011641)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісна Палатка Bestway 68089 Active Base
Двомісна Палатка Bestway Active Base 68089 виготовлена з міцного, водонепроникного матеріалу. Одношарова, що не має зовнішнього шару (тенту).
Оснащена внутрішньою кишенею для зберігання особистих речей.
Механічна, дуже легко розкладається і складається.Розрахована на 2 чоловік.
Особливості:
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- Одношаровий намет (не має тенту, зовнішнього шару):
- Простота конструкції і установки;
- Мінімальне місце для установки;
Характеристики:
- Матеріал: тканина 190T поліестер з покриттям PU600mm:
- Водонепроникність: 600 мм водяного стовпа;
- Тип складання: механічна (установка намету, тенту, дуг і кілочків);
- Кількість місць: 2-х місцева;
- Розмір: 200 х 120 х 105 см;
- Розмір спального місця): 200 х 120 см;
- Вага: 1,8 кг
- Колір: блакитний
Комплектація:
- Намет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Штормові відтяжки |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 1.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 600 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Місткість | Двомісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал | 190T поліестер PU600mm |
| Наявність тамбура | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Розмір | 200 х 120 х 105 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 422 ₴


