




Чотиримісна намет Bestway 68091 Active Ridge (N114746)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісна намет Bestway 68091 Active Ridge
Чотиримісний намет Bestway Active Ridge 68091 виготовлена з міцного, водонепроникного матеріалу. Двошарова, складається з внутрішнього і зовнішнього шару (тенту).
Оснащена внутрішньою кишенею для зберігання особистих речей.
Механічна, досить легко розкладається і складається.
Характеристики:
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- Двошарова, складається з внутрішнього шару і зовнішнього (тент):
- Створює повітряний прошарок (теплоізоляція);
- Мінімізація, відсутність конденсату;
- Відмінна вентиляція;
- Матеріал: тканина 180T поліестер з покриттям PU600mm:
- Водонепроникність: 600 мм водяного стовпа;
- Тип складання: механічна збірка - класична збірка намети (установка намету, тенту, дуг і кілочків);
- Кількість місць: 4-х місна;
- Розмір: 310 х 240 х 130 см;
- Розмір спального місця): 210 х 240 см;
- Вага: 3.8 кг
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 240 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.8 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Габарити | Розмір 310 х 240 х 130 см, Розмір (спального місця): 210 х 240 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 180T поліестер з покриттям PU 600mm |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Водонепроникність: 600 мм водяного стовпа |
| Стать | 110 г / м2 ПЕ (поліетилен) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 893 ₴



