

Термосумка-рюкзак HLV BAG-1 18 л Grey (N011283)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка-рюкзак HLV BAG-1 18 л Grey
Термосумка-рюкзак BAG-1 - ідеальний варіант для пікніка. Внутрішній фольгований термоізоляційний шар зберігає температуру і свіжість продуктів. Міцний вологостійкий матеріал від намокання кошика в дощову погоду і протікання рідких продуктів при транспортуванні.
Характеристики:
- Тип: термосумка-рюкзак;
- Вигляд: для відпочинку, пікніка;
- Розмір: 26 х 17 х 37 див.;
- Матеріал: поліестер;
- Компактна і зручна у використанні;
- Форма: прямокутна;
- Колір: сірий;
- Об'єм: 18 л.
Комплектація:
- Термосумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 26 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Термосумки |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Режим роботи | Збереження температури |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 18 |
| Розміри | 26 х 17 х 37 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 699 ₴

