



Намет двомісний Bestway Pavillo 68098 Cool Rock Blue (N011296)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет двомісний Bestway Pavillo 68098 Cool Rock Blue
«Спортивна серія» - вдосконалена серія для екстремального використання. Чудовий дизайн, комфорт.
Більш щільний матеріал ПВХ – ще більше надійності, довговічності. Зроблені для підлітків та дорослих.
Особливості:
- обтічна структура намету забезпечує стійкість під час вітру;
- висока густина матеріалу;
- вогнезахисна тканина;
- двошаровий намет - складається з внутрішнього шару та зовнішнього (намет, тент)
- створює повітряний прошарок (теплоізоляція);
- мінімізація, відсутність конденсату;
- відмінна вентиляція;
- внутрішню кишеню для зберігання особистих речей;
Особливості матеріалу:
- 1500 мм водяного стовпа: досягається за допомогою подвійного нанесення поліуретанового просочення, на зовнішню тканину тенту, протистоятимуть практично будь-якому дощу і не протікатиме;
- напівавтоматичне складання - є найсучасніший і найбільш практичний варіант за рахунок особливого механізму складання/розкладання каркаса, складання "вісімкою";
Характеристики:
- 180Tполіестер з покриттям PU 1500 mm:
- дно:110 г/м2 ПЕ (поліетилен)
- Кількість місць: 2-х місна
- Розмір: 220 х 120 х 90 см
- Розмір (спального місця): 220 х 120 см
- Вага (товар): 1,4 кг
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Тип:Намет
- Колір синій
Комплектація:
- Намет;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Вогнетривке просочення, Внутрішні кишені |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 1.4 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.4 |
| Місткість | Двомісні |
| Габарити | Розмір: 220 х 120 х 90 см, Розмір (спального місця): 220 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 180T поліестер з покриттям PU 1500 mm |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Вогнезахисна тканина |
| Стать | 110 г / м2 ПЕ (поліетилен) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 438 ₴

