




Рюкзак городской через плечо Kaka 856 Black (N011148)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак городской через плечо Kaka 856 Black
Рюкзак через плечо Kaka 856 имеет одно основное отделение на молнии и три внутренних кармашка. Со стороны спины расположен небольшой потайной карман.
Удобная широкая лямка позволяет выбирать сторону крепления.Оснащен встроенным USB-портом.
Характеристики:
- Встроенный USB-порт для подзарядки;
- Габариты (ШxГxВ): 19 x 6 x 30 см;
- Объем: 3 л;
- Конструкция: Одна лямка;
- Количество отделений: 1;
- Отделение для ноутбука: 9.7";
- Материал верха: Нейлон;
- Материал подкладки: Полиэстер;
- Потайной карман: есть;
- Карман для ключей: есть;
- Тримач для окулярів: є;
- Внутрішній органайзер: є;
- Ергономічна ручка для перенесення: є;
- Водовідштовхувальна тканину: є;
- Вага: 500 г
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaka |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 6 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | USB-роз'єм, Кишеня для ноутбука |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Рюкзаки |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків, Для хлопчиків |
| Призначення | Для туризму, для міста |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Розміри | 19 x 6 x 30 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 123 ₴






