




Рюкзак городской Kaka 17010 35 л Gray (N011144)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак городской Kaka 17010 35 л Gray
Рюкзак Kaka 17010 изготовлен из водоотталкивающей ткани. Имеет отделения для планшета и ноутбука до 17.4".
Объем - 35 л.
Характеристики:
- Цвет: серый;
- Количество отделений: 2;
- Есть USB-порт;
- Диагональ для ноутбука: 17.4 дюймов;
- Объем: 35 л;
- Отделение для ноутбука: Есть;
- Отделение для планшета: Есть;
- Отделение для телефона: Есть;
- Застежка: Молния;
- Материал: Оксфорд;
- Подкладка: Полиэстер;
- Вес: 900 г;
- Размеры: 43 х 30 см х 18 см.
Комплектация:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaka |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | USB-роз'єм, Кишеня для ноутбука |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Рюкзаки |
| Категорія | Для дівчаток, Для жінок, Для хлопчиків, Для чоловіків |
| Призначення | Для туризму, для міста |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Розміри | 43 х 30 см х 18 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 739 ₴


