-10%










Двомісна Палатка Pavillo Bestway 68097 Blue (N010971)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісна Палатка Pavillo Bestway 68097 Blue
«Спортивнаясерия» - вдосконалена серія для екстремального використання.Чудовий дизайн, комфорт. Більш щільний матеріал ПВХ - ще большенадежности, довговічності. Зроблені для підлітків і дорослих.
Особливості:
- обтічна структура намети забезпечує стійкість при вітрі;
- висока щільність матеріалу;
- вогнезахисна тканину;
- двошарова намет - складається з внутрішнього слояи зовнішнього (намет, тент)
- створює повітряний прошарок (теплоізоляція);
- мінімізація, відсутність конденсату;
- отличная вентиляция
Материал:
- 180Tполиэстер с покрытием PU 1500 mm:
- дно:110 г / м2 ПЭ (полиэтилен)
- 1500 мм водяного столба: достигается с помощью двойного нанесения полиуретановойпропитки, на внешнюю тентовую ткань, будут противостоять практически любомудождю и не будет протекать;
- полуавтоматическая сборка - является самыйсовременный и наиболее практичный вариантом за счет особого механизма складывания/раскладываниякаркаса, складывания “восьмеркой”;
Габариты:
- Количество мест: 2-х местная
- Размер: 220 х 120 х 90 см
- Размер (спального места): 220 х 120 см
- Вес (товар): 1,4 кг
Характеристики:
- Виробник: Bestway
- Странапроизводитель: Китай
- Тип:Намет
- Колір: Синій
Комплектація:
- Намет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 1.4 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.4 |
| Місткість | Двомісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Фіберглас |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 157 ₴




