




Тримісний намет Pavillo Bestway 68085 Blue (N010970)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Pavillo Bestway 68085 Blue
Універсальна тримісний туристичний намет Pavillo Bestway 68085 - проста в установці, добре вентильована модель. Призначення: піший та гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі. Час використання: весна, літо, осінь.
Легка по вазі - всього 2.2 кг., займає мінімум місця в рюкзаку, не вимагає багато місця для установки. Має механічний тип складання.
Одношарова тримісний намет Bestway Pavillo 68085 виготовлена з довговічної і надійного матеріалу ПВХ.
Оснащена внутрішньою кишенею для зберігання особистих речей.
Для установки необхідно мінімум місця.
Характеристики:
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- Тип: одношаровий намет (не має тенту, зовнішнього шару);
- Мала вага;
- Малий обсяг;
- Простота конструкції і установки;
- Необхідно мінімум місця для установки;
- Матеріал: тканина: поліестер з покриттям PU300mm:
- Тип складання: Механічна (установка намету, тенту, дуг і кілочків);
- Кількість місць: 3-х місцевий;
- Розміри: 210 х 210 х 130 см;
- Розмір спального місця: 210 х 210 см;
- Розмір (в сумці для зберігання): 56,5 х 45 х 28 см;
- Вага: 2.2 кг
Комплектація:
- Намет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 2.2 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 28 см |
| Длина в упаковке | 56.5 см |
| Ширина в упаковке | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.2 |
| Місткість | Тримісні |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Зовнішній |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Новий, б/в | Новий |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 485 ₴

