




Рюкзак городской Arctic Hunter B180018 22 л, черный (N010967)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак городской Arctic Hunter B180018 22 л, черный
Имеет отделение для ноутбука до 15.6 дюймов с защитной демпфирующей удары прокладкой и прорезиненной застежкой на липучке.
Также есть несколько внутренних отделений, а еще два боковых кармана для бутылки или термоса и удобная мягкая ручка для переноски.
Рюкзак оснащен отверстием для наушников.
Характеристики:
- Способ закрытия: Молния;
- Отверстие для наушников;
- Для ноутбука с размером экрана 15.6";
- Объём : 22 л;
- Цвет: черный;
- Материал: ткань Oxford;
- Внешние габариты: 33 х 46 х 14 см;
- Один зовнішній кишеню на блискавці.
- Перше відділення з одним великою кишенею, двома кишенями середнього розміру і трьома відділеннями для ручок;
- Друге відділення з відділенням для ноутбука до 15.6" із захисною демпфуючої удари прокладкою і прогумованою застібкою на липучці;
- Вага: 790 р.
Комплектація:
- Рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 790 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 22 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаринтия | 14 днів |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Новий, б/в | Новий |
| Спинка | Жорстка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 522 ₴




