
Рюкзак городской Tigernu T-B3179 18 л Blue (N010966)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак городской Tigernu T-B3179 18 л Blue - идеально подойдет для повседневного использования и путешествий. Несмотря на свою компактность, достаточно вместительный.
Основное и дополнительное отделения портфеля имеют большое количество функциональных карманов.
В основном отделении есть отдел для ноутбука до 14.3".
Характеристики:
- Габариты: 43 х 28 х 15 см;
- Объем: 18 л;
- Количество отделений: 3;
- Материал: Нейлон;
- Совместим с ноутбуком: 14.3";
- Максимальная высота ноутбука: 370 мм;
- Максимальная ширина ноутбука: 250 мм;
- Тип спинки: Мягкая;
- Цвет: Голубой ;
- Подвійна блискавка основного відділу: Так;
- Передній кишеню на блискавці;
- Дві бічні сітчасті кишені на резинці.
Комплектація:
- Рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Новий, б/в | Новий |
| Спинка | М'яка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 348 ₴

