



Рюкзак міський через плече Kaka 852 USB Black (N010925)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський через плече Kaka 852 USB Black
Рюкзак-барсетка Kaka 852 USB виготовлений з дуже щільного водовідштовхувального поліестеру.
Лямка рюкзака переставляється. Його можна носити на правому або лівому плечі.
Оснащений USB роз'єм для підзарядки гаджета, а також світловідбиваючою смужкою.
Характеристики:
- Є USB-порт для підзарядки гаджета;
- Світловідбиваюча смужка;
- Розміри: 36 х 19 х 11 см;
- Вага: 525 г;
- Колір: чорний.
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaka |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 525 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | USB-роз'єм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Рюкзаки |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 36 х 19 х 11 см |
| Спинка | М'яка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 198 ₴

