


Рюкзак міський Tangcool TC717 22 л Grey (N010920)
Рюкзак міський Tangcool TC717 22 л Grey
Рюкзак Tangcool TC717 виготовлений з щільного водовідштовхувального матеріалу.
Особливість моделі — захист вмісту від крадіжки. Так, блискавка на основному відсіку захищена додаткової шкіряною вставкою, яка ускладнить доступ до речей. Рюкзак має зручну ортопедичну спинку, яка виконана з м'якого і повітропроникного матеріалу. Широкі лямки спеціальної форми регулюються по довжині і не дадуть плечах втомлюватися.
На спинці передбачена широка кріпильна стрічка, щоб закріпити портфель на ручці дорожньої сумки. Дно додатково посилено, а всі відсіки що закриваються на надійні блискавки.
Рюкзак має один місткий відсік з безліччю різних за розміром кишень. Ближче до спинки розміщені кишені для гаманця, мобільного телефону, планшета і ноутбука з діагоналлю дисплея до 15.6". Для захисту від ушкоджень вони фіксуються кріпильної стрічкою. З іншого боку розташовується кишеня на блискавці для різних дрібниць. На фронтальній частині є великий кишеню, закривається на кнопку. Тут же розташований прихований вихід для навушників або USB-шнура, за допомогою якого можна зарядити телефон або інший гаджет.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер;
- USB порт;
- Об'єм: 22 л;
- Вага: 890 г;
- Розміри: 47 х 32 х 16 см;
- Відділ для ноутбука до 15,6";
- Максимальний розмір ноутбука: 26 х 38 х 2.5 див.
Комплектація:
- Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tangcool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 890 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Особливості | USB-роз'єм, Кишеня для ноутбука |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Рюкзаки |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри | 47 х 32 х 16 см |
| Спинка | Ортопедична |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 812 ₴

