

Рюкзак туристичний HLV X110A 110 л Olive (N010909)
Рюкзак туристичний HLV X110A 110 л.
Вирушаючи в похід, важливо мати за плечима надійний рюкзак, який не тільки вмістить весь необхідний інвентар, але також забезпечить комфортне перенесення об'ємного і важкого вантажу. Виконаний із міцних тканин і оснащений анатомічною спинкою, він стане вірним помічником у найскладнішому шляху. Туристичний рюкзак служить для перенесення великого обсягу речей, тому сам по собі він повинен бути досить легким. Щоб забезпечити мінімальну вагу сумки, у виробництві використовують лише сучасні синтетичні матеріали.
Рюкзак туристичний X110A виготовлений із високоякісного матеріалу. Розрахований на 110 л.
Відмінний варіант для походів та подорожей.
Характеристики:
- Основний матеріал: Нейлон;
- Об'єм: 110 л;
- М'яка спинка;
- Колір: Олива;
- Стать: Унісекс;
- Розміри: 83 х 40 х 40 см.
- Комплектація:
- Рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 83 см |
| Глибина | 40 см |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 см |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Новий, б/в | Новий |
| Об'єм, л | 110 |
| Спинка | М'яка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Спортивний |
- Ціна: 2 371 ₴

