

Стілець складаний павук HLV MH-3069L 45х45х70 см Dark blue (N014603)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець складаний павук HLV MH-3069L 45х45х70 см Dark blue
Розкладний стілець Павук MH-3069L стане відмінним помічником на рибалці або на відпочинку на природі. Дуже компактний і зручний. Легко складається і розкладається.
Каркас виготовлений з міцного, але легкого металу.
Стілець має рифлені пластикові наконечники на ніжках, що дозволяє йому не грузнути в мокру землю на березі річки.
У комплектацію входить чохол для зберігання і транспортування.
Характеристики:
- Матеріал: тканина, метал
- Розміри: 45 х 45 х 70 см;
- Колір: синій
Комплектація:
- Стілець;
- Чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 700 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Стільці |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 538 ₴

