

Стул складной паук HLV MH-3069L 45х45х70 см Red (N014589)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стул складной паук HLV MH-3069L 45х45х70 см Red
Раскладной стул Паук MH-3069L станет отличным помощником на рыбалке или на отдыхе на природе. Очень компактный и удобный. Легко складывается и раскладывается.
Каркас изготовлен из прочного, но легкого металла.
Стул имеет рифленые пластиковые наконечники на ножках, что позволяет ему не вязнуть в мокрую землю на берегу реки.
В комплектацию входит чехол для хранения и транспортировки.
Характеристики:
- Материал: ткань, металл;
- Размеры: 45 х 45 х 70 см;
- Цвет: красный (как на 1й фотграфии).
Комплектация:
- Стул;
- Чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 700 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 533 ₴

