Акция
-10%




Гамак тканинний Stenson R83127 150х200 см Blue/Green (N014586)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак тканинний Stenson R83127 150х200 см Blue/Green
Гамак тканинний Stenson R83127 простий та зручний в експлуатації. Полотно відрізняється спеціальним плетінням, що забезпечує підвищену міцність та надійність всього виробу.
Ця двомісна модель витримує до 150 кілограмів навантаження. Розмір бавовняного полотна становить 150х200 см, чого цілком достатньо для комфортного відпочинку. Відрізняється компактністю у згорнутому вигляді.
Характеристики:
- Тип: підвісний гамак;
- Колір: Зелений, Синій;
- Навантаження: 150 кг;
- Двомісний;
- Розмір: 200 х 150 см;
- Матеріал: бавовна.
Комплектація:
- Гамак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Двомісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Вид | Гамаки |
| Гарантія | 14 днів |
| двомісний | Так |
| Матеріал каркасу | Тканина |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Новий, б/в | Новий |
| Розмір | 200 х 150 см |
- Ціна: 600 ₴

