



Радіоприймач акумуляторний стовпчик Golon RX-9966 MP3 USB SD (N116168)
Радіоприймач акумуляторний стовпчик Golon RX-9966 MP3 USB SD
Відмінний вибір для дому, для дачі, для прогулянки та відпочинку на природі.
Легкий та компактний, відмінно підходить для зон із поганим прийомом.
Потужний чистий звук і тривалий час роботи (подалі від розетки) поєднуються в приймачі, виконаному в класичному стилі.
У приймач вбудований MP3 плеєр і може відтворювати музику з USB флешок, карт пам'яті SD, є вихід на навушники. Апарат здатний працювати з частотами FM, AM, SW1-SW9
Відтворення здійснюється за допомогою 1-го динаміка розміром 101 мм (4”) і потужністю 6 Вт, приймає діапазони FM 87.5-108 МГц, середні хвилі AM 530-1710 кГц і широкий діапазон коротких хвиль SW1 - SW9 4.75-22.
Для відтворення з флешок та карт пам'яті на передній панелі є кнопки керування плеєром, індикатор заряду, є вихід на навушники mini jack 3,5 мм.
Golon RX-9966UAR має відмінну якість складання та непоганий звук.
Має телескопічну антену, довжиною 20 см та кутом повороту 360 градусів.
Працює приймач від вбудованого акумулятора на 1800 мАг, може заряджатися та працювати від мережі 220V або від 4 батарейок R20.
Для збереження працездатності акумулятора слід вимкнути від мережі, якщо акумулятор повністю заряджений.
Характеристики:
- Потужність 6 Вт
- Матеріал корпусу пластик
- Вбудований акумулятор 1800 мАг
- Радіоприймач FM 87,5-108 МГц, AM 530-1710 кГц, SW1 – SW9 4.75-22.0 МГц
- Вихід на навушники mini jack 3.5 мм
- Час роботи від акумулятора до 6 годин на середній гучності
- Живлення від мережі 220V (+ зарядка), вбудований акумулятор. 4 батареї R20
- Відтворення USB Flash, SD card
- Частотний діапазон 80-18000Гц
- Підтримувані формати MP3, Wav
- Динаміки 1 шт, 4" (101 мм)
Комплектація:
- Радіоприймач.
- Мережевий шнур 220 V
- Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Вихід на навушники |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-тюнер | Да |
| Гарантія | 14 днів |
| Інтерфейси | USB, Вихід на навушники (3.5 мм) |
| Караоке | Немає |
| Кількість каналів | 4 |
| Новий, б/в | Новий |
| Підтримка iOS і Android-пристроїв | Android-пристроїв |
| Підтримка носіїв | USB, microSD |
| Підтримка форматів | MP3, WMA з карти SD і USB-флеш-диск |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 921 ₴

