


Кресло раскладное для рыбалки и туризма Stenson MH-3084A Режиссер 58х48х78 см Green (N014510)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло раскладное для рыбалки и туризма Stenson MH-3084A Режиссер 58х48х78 см Green
Раскладное кресло Режиссер Stenson MH-3084A подойдет для использования на пикнике или рыбалке.
Стул выполнен из высококачественных материалов и оснащен мягкими «подушечками» на подлокотниках. Такое кресло выдерживает нагрузку до 120 кг.
С этой моделью вы сможете с комфортом отдыхать на природе. В сложенном виде кресло занимает совсем немного места и может с легкостью поместиться в багажник авто.
Характеристики:
- Розміри: 58 х 48 х 78 см;
- Колір: Зелений;
- Складна конструкція;
- Матеріал: Поліестер;
- Максимальне навантаження: 120 кг
Комплектація:
- Крісло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 780 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.2 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Текстиль |
| Розміри | 58 х 48 х 78 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 101 ₴

