-9%




Намет чотиримісний Stenson R17759 Camouflage (Niz00497)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет чотиримісний Stenson R17759 Camouflage
Stenson R17759 - це чотиримісний туристичний намет, який підійде для туристичного походу і просто відпочинку на природі. Має одношарову структуру, підходить для нескладних погодних умов.
Намет виготовлений з водонепроникного та вогнетривкого поліестеру, підлога має захисне покриття з поліетилену. Корпус - міцний та легкий фіберглас. Двері та вікна обладнані антимоскітними сітками для захисту від комах. Усі шви намету проклеєні та герметичні.
У комплектацію входить сумка-чохол для перенесення.
Характеристики:
- Тип: чотиримісний намет;
- Одношарова конструкція;
- Матеріал: водонепроникний поліестер;
- Матеріал підлоги: поліетилен;
- Матеріал трубок каркасу: фіберглас;
- Протимоскітна сітка;
- 1 кімната;
- 1 вхід;
- Розміри зовнішні: 250 х 200 х 150 см;
- Колір: камуфляж.
Комплектація:
- Намет;
- 4 кілочка;
- Сумка-чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Чотиримісні |
| Габарити | 250 х 200 х 150 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | Полиэстер |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 274 ₴

