




Палатка для переодевания, туалета или душа Stenson MH-3523-1.2 120х120х180 см Green (Niz12204)
Палатка для переодевания, туалета или душа Stenson MH-3523-1.2 120х120х180 см Green
Палатка для переодевания, туалета, душа Stenson MH-3523-1.2 - это складной легкий тент-укрытие, который открывается за считанные секунды, давая личное место, чтобы переодеть одежду, принять душ, использовать, как туалет и многое другое на пляже, в походе, в саду, на рыбалке.
Изготовлена из качественного, водостойкого полиэстера и гибкой стали.
Предназначена для надежного и многократного использования.
Спеціальна тканина блокує шкідливі УФ-промені, роблячи намет відмінним укриттям від сонця. Велика двері закривається на блискавку для повного усамітнення. Сітчасті вентиляційні отвори забезпечують циркуляцію повітря усередині.
У комплектацію входить чохол.
Характеристики:
- Матеріал намету: поліестер;
- Матеріал оправи: сталевий дріт;
- Колір: зелений ;
- Без дна;
- Двері закривається на блискавку;
- Є сітчасті вентиляційні отвори;
- Розміри: 120 x 120 x 180 див.
Комплектація:
- Намет для переодягання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Місткість | Одномісні |
| Габарити | 120х120х180 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | Полиэстер |
| Новий, б/в | Новий |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 236 ₴

