


Стілець розкладний Stenson R87945 30х24х22 см Green (N010625)
Стілець розкладний Stenson R87945 30х24х22 см Green - виготовлений із зносостійкого і ударостійкого пластику.
Може бути використаний в якості підставки, якщо виникла необхідність дістати щось з верхньої полиці шафи. А маленьким дітям буде зручніше мити руки і вмиватися, стоячи на табуретці.
Також такий стільчик можна взяти з собою в поїздку, на дачу, на рибалку або в похід.
Завдяки продуманій конструкції складаний стілець стійкий і надійний в експлуатації. Обладнаний ергономічної міцною ручкою, яка робить стілець зручним для перенесення. Закруглені кути і антиковзаюче покриття забезпечують додаткову безпеку.
У складеному стані займає мінімум місця. Ви зможете зберігати за шафою, під столом або на вузькій полиці.
Характеристики:
- Компактний і легкий;
- Багатоцільове застосування;
- Матеріал: ударостійкий зносостійкий пластик;
- Розміри: 30 х 24 х 22 см;
- Висота в складеному стані: 32 см;
- Висота в розкладеному стані: 22 см;
- Колір: зелений.
Комплектація:
- Табурет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 220 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 45 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Стільці |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 240 |
| Максимальне навантаження | 45 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 300 |
- Ціна: 434 ₴

