


Кресло раскладное Паук XS HLV MH-3085 38х38х60 см Единорог (N010306)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло раскладное Паук XS HLV MH-3085 38х38х60 см Единорог
Маленькое кресло раскладное Паук XS MH-3085 38х38х60 см несомненно понравится вашему малышу и обеспечит максимальный комфорт во время отдыха на природе.
Туристический маленький стул оснащен удобными широкими подлокотниками. Изготовлен из прочных материалов, легко складывается и раскладывается.
Выполнен в красивом дизайне, поставляется в чехле.
Характеристики:
- Цвет: Разноцветный ;
- Размеры: 38 х 38 х 60 см;
- Материал: Сталь;
- Ткань: Oxford 600D;
- Складывающаяся конструкция.
Комплектация:
- Крісло;
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 600 мм |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри, см | 38 х 38 х 60 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 462 ₴

